Режим роботи з 9.00 до 17.00. Вихідний: cб, нд
+380 93 117-444-7+380 97 12-777-27

Програма лояльності

Програма лояльності

Користуєшся послугами Hotlan давно? Час отримувати знижки за лояльність.

Умови участі та отримання знижки по програмі лояльності:

 1. Термін безперервного користування послугами не менше 1 року з перервою в користуванні за рік не більше 1-го місяця.
 2. Абонент подав заявку на активацію знижки: Заявка на активацію знижки подається через особистий кабінет абонента (Розділ «Сообщения») та перевіряється Провайдером на безперервність користування, після чого приймається рішення про надання знижки.
 3. Строк користування послугами:
 • 1 рік - 3%
 • 2 роки - 5%
 • 3 роки - 7%
 • 4 роки - 10%
 • 5 років і більше - 15%
 1. Програма лояльності не розповсюджується на користування послугами на акційних тарифах.
 2. Програма лояльності не розповсюджується на користувачів, які проживають в приватному секторі, підключені по технології wi-fi, GPON, FTTb та  на юридичних осіб.
 3. При перерві у користуванні послугами Абонентом більше 1-го календарного місяця за календарний рік, всі знижки знімаються, і відлік починається з дати активації Абонента.
 4. При можливості отримання більшого % знижки Абонентом, подається заявка на збільшення знижки. В автоматичному режимі розмір знижки не збільшується.
 5. Провайдер залишає за собою право відмовити в наданні знижки без пояснення причини або при недотриманні цих умов/правил, а також всі інші права.

Акція "Приведи друга" для діючих абонентів

Акція "Приведи друга" для діючих абонентів дозволяє отримати винагороду в розмірі 1-го календарного місяця користування доступом до мережі Інтернет абсолютно безкоштовно.

Якщо у Вас є друг або знайомий який бажає підключиться до мережі Інтернет, то беріть його за руку, ведіть в офіс HOTLAN для укладення договору і все - в наступному місяці Ви можете не платити за Інтернет.

Приведи 12 друзів і не плати за інтернет цілий рік;)

Деталі 38 (097) 127-77-27

ЗАМОВИТИ ПІДКЛЮЧЕННЯ

1+5=
Закрити
18+2=
Закрити

Увійти до кабінету

Закрити